Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek – wspomnienie św. Marty
  • Środa – wspomnienie św. Ignacego Loyoli, kapłana
  • Czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
  • Piątek – pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi rano przed Msza święta, popołudniu od godz. 17.00

W przyszłą niedzielę w naszej parafii święto patronalne – odpust ku czci Chrystusa Przemienionego. Msze święte w kościele o 7.00, 9.00, 11.30 (suma odpustowa z procesją), 16.00.

Podczas Mszy o 9.00 podziękujemy ks. Marcinowi za jego dwuletnią posługę duszpasterską w naszej parafii.

Podczas Mszy o 11.30 poświęcimy odnowiony ołtarz w kaplicy kolejarskiej oraz obraz świętego Józefa.

W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy w kaplicach.

We wtorek 6.08.2019 o godz. 18.00 w intencji śp. Piotra Kupca zostanie odprawiona Msza święta w naszym kościele, gdzie zmarły przyjmował sakramenty, modlił się i posługiwał do Mszy świętych. Zachęcamy wszystkich, szczególnie najbliższych, sąsiadów, przyjaciół i kolegów śp. Piotra do udziału w modlitwie o jego udział w chwale nieba.

Kategorie: Ogłoszenia