W dniu dzisiejszym przeżywamy święto patronalne naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski i opiekę, którą nas otaczał przez cały rok.
Dzisiaj w naszym kościele można dostąpić łaski odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami (stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego).

• Wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego
  • Środa – Wspomnienie świętych męczenników Sysktusa II, papieża i Towarzyszy
  • Czwartek – Wspomnienie św. Dominika, prezbitera
  • Piątek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • Sobota – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 11.00 zostanie udzielony sakrament chrztu świętego.

Msze święte odprawiane w niedzielę w sierpniu: w kościele parafialnym o godz. 7.00 i 11.00, w kaplicy w Suchorabie o godz. 9.00, w kaplicy w Grodkowicach o godz. 16.00

Kategorie: Ogłoszenia